• Новак
BYD17G SOD-87 увезени нови оригинални автентични BYD17G

BYD17G SOD-87 увезени нови оригинални автентични BYD17G

DEN 518.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард
Пакет:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат