• Новак
  • -5 %
1000PCS x 3мм Краток Нога Топло Бела Црвена Зелена Сина, Жолта Портокал Розова боја се Виолетови 7 боја Јасно Леќа LED Диоди Ултра Сјајна LED Круг

1000PCS x 3мм Краток Нога Топло Бела Црвена Зелена Сина, Жолта Портокал Розова боја се Виолетови 7 боја Јасно

DEN 113.00
DEN 119.04

Достапност
Достапно за нарачка


1000 PCS x 3мм Краток Нога Топло Бела Црвена Зелена Сина, Жолта Портокал Розова боја се Виолетови 7 боја Јасно Леќа LED Диоди Ултра Сјајна LED Круг

Спецификацијата

боја:
Jade Зелена, 7 боја Брзо Флеш, 7 боја Бавно Флеш, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Жолта, Виолетова, Топло Бела, Розова
Бренд Име:
K
Тип:
LED
Состојба:
Нови
Пакет Тип:
преку дупка

Со стоката дадена додека купуваат