• Новак
Јас треба 500 парчиња Дел Број: 1SS123 Означување Код: A7 Производителот: NEC Пакет / Случај: SOT-23 / SC-59

Јас треба 500 парчиња Дел Број: 1SS123 Означување Код: A7 Производителот: NEC Пакет / Случај: SOT-23 / SC-59

DEN 2118.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат