• Новак
SI3018 - FS Бесплатен Превозот SOP16

SI3018 - FS Бесплатен Превозот SOP16

DEN 649.92

Достапност
Достапно за нарачка


Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.- DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
Увозните Даноци или Давачки
1. На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн.- Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
И со нетрпение очекувам да вашата НАРАЧКА!
Гаранција
1.
Ве молиме имајте во предвид!!!
Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.
Ние не сме одговорни.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
Плаќање
1.
Ако може да ни се јавите пред да замине Негативни/Неутрален повратни информации.
Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.
Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме .- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.

Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат