• Новак
C8051F060 C8051F060-GQR TQFP Микроконтролерски Интегрирано Коло Нови Оригинални C8051F060 TQFP100

C8051F060 C8051F060-GQR TQFP Микроконтролерски Интегрирано Коло Нови Оригинални C8051F060 TQFP100

DEN 2073.60

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард
Пакет:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат