• Новак
(10piece) Нов RTL8211CL QFP-48 Чипсет

(10piece) Нов RTL8211CL QFP-48 Чипсет

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
RTL8211CL
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-48

Со стоката дадена додека купуваат