• Новак
LM317MDTRKG LM317 SOT-252 прилагодливи три-терминал регулаторот чип 317MG

LM317MDTRKG LM317 SOT-252 прилагодливи три-терминал регулаторот чип 317MG

DEN 414.72

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Примена:
Стандард
Пакет:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат