• Новак
Висок квалитет CBB61 фан capacitor започнете capacitance AC 450 v 5.0 UF со моторни 5 доведе UF

Висок квалитет CBB61 фан capacitor започнете capacitance AC 450 v 5.0 UF со моторни 5 доведе UF

DEN 362.88

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Тип:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат