• Новак
30449 компјутер одбор M7.5 кислород пренос на уред за контрола на чип возачот на автомобилот IC може да игра за Бесплатен превозот SOP24

30449 компјутер одбор M7.5 кислород пренос на уред за контрола на чип возачот на автомобилот IC може да игра

DEN 464.64

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат