• Новак
| IRLIZ34N IRLIZ34NPBF-220a голем број на квалитетни assur TO220F

| IRLIZ34N IRLIZ34NPBF-220a голем број на квалитетни assur TO220F

DEN 503.04

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат