• Новак
L9651 M7 мала желка автомобил компјутер одбор ранливи чип IC нови HSOP20

L9651 M7 мала желка автомобил компјутер одбор ранливи чип IC нови HSOP20

DEN 622.08

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Примена:
Стандард
Пакет:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат