• Новак
  • -5 %
ESP8266 Развој на Интернет Одбор 0.96 Инчен Сина OLED Дисплеј WIFI Комплет 8 Модул 32M Флеш ЖИТО NodeMCU за arduino

ESP8266 Развој на Интернет Одбор 0.96 Инчен Сина OLED Дисплеј WIFI Комплет 8 Модул 32M Флеш ЖИТО NodeMCU за

DEN 383.00
DEN 402.72

Достапност
Достапно за нарачка


Пакување, Вклучувајќи :
1* ESP8266 IOT Интернет Нешта Развој Одбор ( Не лемење )
Спецификација :
-Блиц : 32 Mbyte.
-Мајстор чип : ESP8266. -OLED : 0.91 инчен /128 * 32. -USB адаптер чип : CP2102. -Температурата на работа : -40-90 целзиусови степени. -Поддршка на владата : soft Ap, станица, soft Ap + станица, WIFI-Директен. -Излезна моќ : 19.5 d Bm @ 11b,16.5 d Bm @ 11g, 15.5 d Bm @ 11n.
Опис : WIFI Комплет 8 е развиен од страна на нашата компанија ефективни вмрежување програма за развој, мајстор чип користење ESP8266, со CP2104 USB да сериски чип, литиум батерија интерфејс и на полнење и празнење коло, 32 MByte Флеш, WIFI антена, 0.91-инчен OLED екран. Може да се програмира за Arduino и Node MCU средини. Работата е во согласност со Node MCU. Води сите иглички на ESP8266 12 дигитални иглички можат да бидат конфигурирани за да прочитате, напишете, ЖИТО, SPI, средината, PWM и други функции 1 АД текст Интегрирани 0.91-инчен 128 * 32 OLED Работен напон : 3.3 V ~ 7 V
1.Сите наши Предмети ќе биде предаден во рок од 2-7 дена на расчисти исплата.
2. Ние ќе брод на defualt адреса во Aliexpress,ако не информира нас.
1.Ако имате некој проблем, за боја, квалитетот или другите, ве молиме слободно падна контактирајте со нас пред да ни остави неутрален/негативна повратна информација. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Ние треба вашата поддршка и доверба. Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. 1.Ако објектот е на пат,ве молиме почекајте неколку дена трпеливо.ако го загуби или returnded, ние ќе го препрати или наплата . 2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот можеме да ја/наплата , или да се направи попуст за вас, откако ќе ја напушти ни прашање за објектот

Спецификацијата

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
-40 до + 90 целзиусови степени
is_customized:
Yes
Напон:
3.3 V ~ 7V
Бренд Име:
ReYeBu
Број На Модел На:
esp8266
Состојба:
Нови

Со стоката дадена додека купуваат