• Новак
30G123 GT30G123 нови оригинални физички + кредитни + слики Бесплатен превозот

30G123 GT30G123 нови оригинални физички + кредитни + слики Бесплатен превозот

DEN 336.96

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат