• Новак
BAS21S BAS21C пишување JS2 JS3 JS4 SOT-23 оригинални BAS21S

BAS21S BAS21C пишување JS2 JS3 JS4 SOT-23 оригинални BAS21S

DEN 518.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард
Пакет:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат