• Новак
  • -5 %
GY-INA219 Сопствен дигитален тековната сензор модул

GY-INA219 Сопствен дигитален тековната сензор модул

DEN 182.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


GY-INA219 Сопствен дигитален тековната сензор модул

Спецификацијата

Бренд Име:
SZFYDOSH
Состојба:
Нови
Тип:
GY-INA219
Примена:
Дигитални Тековната Сензор Модул

Со стоката дадена додека купуваат