• Новак
DOIT WL бренд 10K ohms WH148 B10K Линеарна Potentiometer 15mm Вратило Тенџере Со Ореви И Подлошки Садови

DOIT WL бренд 10K ohms WH148 B10K Линеарна Potentiometer 15mm Вратило Тенџере Со Ореви И Подлошки Садови

DEN 12.00

Достапност
Достапно за нарачка


Тип : Б Тип Коси - линеарна
Материјал : Јаглероден Филмот + Метал
Интерфејс : 3 PIN
100% Сосема нов и висок квалитет.
Отпорност : 10 K ohm
Вратило Должина : Околу 15mm

Спецификацијата

Излез:
Дигитален Сензор
Употреба:
ниво сензор
is_customized:
Yes
Материјал:
Мешавина
Тип:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Теорија:
Оптички Сензор
Број На Модел На:
B10K

Со стоката дадена додека купуваат