• Новак
NRF52832 Bluetooth 4.2 Модул / РАНЛИВИТЕ / Bluetooth Ниска Енергија / Надворешна Антена / долгорочен / NRF51822

NRF52832 Bluetooth 4.2 Модул / РАНЛИВИТЕ / Bluetooth Ниска Енергија / Надворешна Антена / долгорочен / NRF51822

DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка


NRF52832 Bluetooth 4.2 Модул / РАНЛИВИТЕ / Bluetooth Ниска Енергија / Надворешна Антена / долгорочен / NRF51822

Спецификацијата

Бренд Име:
SZYTF
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
nRF52832
Тип:
Bluetooth

Со стоката дадена додека купуваат