• Новак
Евтини 2SK2136 K2136

Евтини 2SK2136 K2136

DEN 656.16

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена : следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашиот countryplease изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.17track.net/en

Спецификацијата

Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ic
Моќ Дисипација:
Стандард
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Со стоката дадена додека купуваат