• Новак
RN1002 KSR1002 1002 продажба

RN1002 KSR1002 1002 продажба

DEN 800.16

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена : следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне На аеродром на вашиот countryplease изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.17track.net/en

Спецификацијата

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
ic
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард
IC тип:
Други

Со стоката дадена додека купуваат