• Новак
Лице продавница J201 специјална понуда

Лице продавница J201 специјална понуда

DEN 656.16

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена : следење на број за Кина пост обичен мал пакет плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашиот countryplease изберете Кина Пост воздух пошта, ако сакате целосна следење информации.
Информации на Кина Следење на Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : Www.17track.net/en

Спецификацијата

Број На Модел На:
J201
Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард
IC тип:
Други

Со стоката дадена додека купуваат