• Новак
оригинални F1310N F1310NPBF F1310N

оригинални F1310N F1310NPBF F1310N

DEN 639.84

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена : следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашиот countryplease изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.17track.net/en

Спецификацијата

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
ic
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард
Материјал:
Силикон цевка
Употреба:
Цевка
Примена на фреквенција:
Висока фреквенција контрола
Пакет:
Plug-in транзисторски

Со стоката дадена додека купуваат