• Новак
Новиот стил на зимата само-култивирање во голем волнени јакна машки plaid грб машки костум јака ровот грб

Новиот стил на зимата само-култивирање во голем волнени јакна машки plaid грб машки костум јака ровот грб

DEN 1872.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Еден Гради
Обвивка Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Со стоката дадена додека купуваат