• Новак
  • -10 %
HIRIGIN Најновите Модни Жените Дами Долг Ракав Јакна Секојдневен Одговараат Јакна Грб Outwear

HIRIGIN Најновите Модни Жените Дами Долг Ракав Јакна Секојдневен Одговараат Јакна Грб Outwear

DEN 509.00
DEN 565.92

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
100% Сосема Нов и Висок квалитет!
Стил : Европа Прилагодено Дизајн
Материјал : Велур Ткаенина
Боја : Темно Сива / Беж
Големина : S M L XL XXL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Внимание : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Пакет : 1 x Жените Грб
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7 дена по сте платени за тоа,а ние може да се испрати според вашето барање.Пример,ако имате за да користите E-пакет превозот начин,ве молиме дај ми порака во ред .
Наплата по раскинал цел
Кога редоследот е откажана по согласност на двете страни,ве молиме да не грижете се, Али платформа ќе рефундирање на парите на вашата сметка во рок од 10 работни дена.
Контактирајте со нас
Ако сакате да контактирате со нас за да се зборува за цена,само за промет на големо,можете да побарате од нас за Whatsapp број на сметка.Инаку,добредојде пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас за добро corperation.
Конечно, ви благодарам за целата поддршка на нашите клиенти, секој ден има различни попусти и изненадувања.Сопственикот,Jedy ,кој секогаш е на твојот пријател,ќе мора моите зборови.Ако ви се допаѓа на производот и услугата , ве Молиме дај ми 5 ѕвезди,и Оставајќи вашиот најубавите јазик.Ако не е ,ве молиме да ни кажете за проблемот со Whatsapp,ние ќе многу среќен и да го реши овој проблем за вас.
Мојата Продавница
Дома Намирници Супермаркет :
Жените и Мажите Облека :
Костим за капење и Забава се облекуваат :
Децата Облека :

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Јака:
Никој
Бренд Име:
hirigin
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Јакни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Кашмир,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Отворете Бод
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Тип:
Асиметрични Должина

Со стоката дадена додека купуваат