• Новак
  • -15 %
Панк Долга Црна Јакна Со Патент За Женски Секси Тесни Дуксери Outwear Готски Долг Ракав Грб Со копчето за декорација

Панк Долга Црна Јакна Со Патент За Женски Секси Тесни Дуксери Outwear Готски Долг Ракав Грб Со копчето за декорација

DEN 5296.00
DEN 6230.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Јака:
Никој
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Панк Стилот
Декорација:
Копчето,Spliced
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
CT062
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
oulu
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Декорација:
zippered

Со стоката дадена додека купуваат