• Новак
  • -26 %
Есен Жените Јакна Солидна Жените Основните Палта Грб Јакна Тенок Жените СТП Кожна Јакна Патент

Есен Жените Јакна Солидна Жените Основните Палта Грб Јакна Тенок Жените СТП Кожна Јакна Патент

DEN 569.00
DEN 768.48

Достапност
Достапно за нарачка


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! Боја : КАКО На Сликата покаже Стил : Мотоцикл Материјал : Кожа Големини : S биста : 80см/31.5 shouler : 35cm/13.8 ракав : 58cm/22.8 должина : 47cm/18.5 М биста : 84cm/33.1 shouler : 36cm/14.2 ракав : 59cm/23.2 должина : 48cm/18.9 L биста : 88cm/34.6 shouler : 37cm/14.6 ракав : 60cm/23.6 должина : 49cm/19.3 XL биста : 92cm/36.2 shouler : 38cm/15 ракав : 61cm/24 должина : 50cm/19.7 XXL биста : 96cm/37.8 shouler : 39cm/15.4 ракав : 62cm/24.4 должина : 51cm/20.1 Има 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Азија големина е секогаш мали .ве молиме изберете голем 1-2 големина
'

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
WJ
Материјал:
Faux Кожа
Декорација:
Патентите
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Тенок
Маскирани:
No
Број На Модел На:
тренерки за жени
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат