• Новак
  • -15 %
Мажите е Водоотпорен Самоубиец Јакна Мажите Пролет воздухопловната Една Војска во Воен Капут Стил Црна Машко Краток Бејзбол Јакни

Мажите е Водоотпорен Самоубиец Јакна Мажите Пролет воздухопловната Една Војска во Воен Капут Стил Црна Машко

DEN 652.00
DEN 767.52

Достапност
Достапно за нарачка


Мажите е Водоотпорен Самоубиец Јакна Мажите Пролет воздухопловната Една Војска во Воен Капут Стил Црна Машко Краток Бејзбол Јакни
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Производ ID : 6114
Outerwear Тип : Јакни
Пол : Мажи
Манжетната Стил : Конвенционалните
Стил : Неврзан
Тип : Тенок
Монтажни Дел : Никој Обвивка Материјал : Spandex / Полиестер
Затворање Тип : Патент
Маскирани : Никој
Дебелина : Тенок
Sleeve Стил : Редовна
Јака : O Деколте
Азија Големина
Биста
Рамо
Должина На Ракав
Облека Должина
М
104cm/40.94"
42cm/16.53"
59cm/23.22"
64cm/25.19"
L
110cm/43.30"
46cm/18.11"
61cm/24.01"
68cm/26.77"
XL
110cm/43.30"
47cm/18.11"
64cm/25.19"
68cm/26.77"
XXL
114cm/44.88"
48cm/18.89"
65cm/25.59"
69cm/27.17"
Топло Совети :
Големина : Азија големина е околу 2 големина помала од НАС големина, ве Молиме бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група )
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме за разбирањето!
Пакетот вклучува : 1* Мажите Јакна. (Не вклучувајќи какви било други додатоци)
1. Предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. За бесплатен превозот, Ние обично се организира на испорака преку Кина пост воздух mail.
2. Просечното време на испорака е околу 15 до 20 дена. Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми. Ве молиме љубезно се однесуваат на графиконите подолу.
3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
4. Ако ви треба оваа цел во итни, ве молиме изберете локација за подигнување или други Изразат како превозот начин. Ви благодариме !

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
bobibla
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Rib ракав
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
100% Полиестер
Дебелина:
Тенка
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Маскирани:
No
Број На Модел На:
6114
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Со стоката дадена додека купуваат