• Новак
  • -35 %
2018 Вистинско Крзно Зимска Јакна Жените Мандарина Јака Кратки И Дебели Топло Зима Жените Рекс Зајакот Грб Вистински Природен Крзнени Палта

2018 Вистинско Крзно Зимска Јакна Жените Мандарина Јака Кратки И Дебели Топло Зима Жените Рекс Зајакот Грб

DEN 15569.00
DEN 23952.00

Достапност
Достапно за нарачка


Големина избор : Ако ви се допаѓа да носат соодветни нето-биста плус 8cm-10cm , ако ви се допаѓа лабава треба нето-биста плус 15cm

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, Size custom
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Материјал:
Рекс Зајакот Кожа,Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Бренд Име:
newowlbie
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Јака:
Мандарински Јака
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно
Шаблон Тип:
Шарени
Маскирани:
No

Со стоката дадена додека купуваат