• Новак
  • -29 %
Пролет, Есен Плус Големина XXXXL Mens Секојдневен Јакна Маскирани Мода Outerwear Водоотпорен Машки Јакни Сина Каки Војска Зелена М-4XL

Пролет, Есен Плус Големина XXXXL Mens Секојдневен Јакна Маскирани Мода Outerwear Водоотпорен Машки Јакни Сина

DEN 1908.00
DEN 2687.52

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[custom]-[40780] Забелешка
1. Ве молиме оставете порака со вашата тежина (KG/LB) и висина (CM/IN). Ние ќе ви помогне да се потврди големина. Ви благодариме!
2. Објектот е Азија големина, не НИ/Евра големина. Цел големина (Азија големина) обично е 1 ~ 2 големина помала од Европа / НИ големина, ви препорачуваме да изберете 2 поголема големина од вообичаеното.
3. Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. 1inch=2.54 см
Големина Информации
Азија Големина
Рамо
Биста
Должина
Sleeve
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
CM
ИНЧ
М 46.6 18.3 110 43.3 70 27.6 60 23.6
L 47.8 18.8 114 44.9 72 28.3 61.5 24.2
XL 49 19.3 118 46.5 74 29.1 63 24.8 XXL 50.2 19.8 122 48 76 29.9 64.5 25.4 3 XL 51.4 20.2 126 49.6 78 30.7 66 26 4 XL 52.6 20.7 130 51.2 80 31.5 67 26.4
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[45883]
[xlmodel]-[custom]-[40781]
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Политика на враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што може.
Ако се чувствуваат разочарани со објектот што сте го добиле, ве молиме да ни кажете во рок од 7 дена.
Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена и превозот на трошоците направени се за вас.
Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.
Ние ќе ги направиме нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.
Вашето задоволство е многу важна за нас!
Контакт со нас на :
Ве молиме да ни ме преку Trade Manager или од порака ако имаш било какви прашања, ние ќе одговор во рок од 48 часа.
Trade Manager онлајн (Пекинг време) 9 : 00 часот-21 : 00часот. Пораката ќе се одговори во рок од 48 часа ( викенд не се вклучени).
За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши веднаш штом ќе може да.
Повратни информации :
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.
Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & нашите превозот фреквенција.Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди!
Се надевам дека ќе уживаат во шопинг тука!

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
senlinJeep SD
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Дебелина:
Стандард
Тип:
Широк-waisted
Маскирани:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
8628
Материјал:
Најлон
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Големина:
m,l,xl,xxl,xxxl,xxxxl,2xl,3xl,4xl,плус siz
Сезоната:
Пролет, есен зима
Пол:
мажите macho машки Господин момче homme
Стил:
Мода Обичните Секси Одмор 2017
зимска јакна:
капут,палта,јакна
копот грб:
Outerwear,Windbreaker,Отворено,Windproof, водоотпорен
копот грб мажи:
jaqueta masculina
windbreaker мажи:
адвокатско јакни и палта
мажите во ровот, костим:
повик јакна мажи
адвокатско секојдневен јакна:
повик јакни за мажи

Со стоката дадена додека купуваат