• Новак
  • -20 %
LVCHI Зима 2017 Вистински Природен Mink Крзнено Палто Жените Загуба Мандарина Јака Грб Целосна Замервам Каузална Бисер беж X-Долго Mink Палта

LVCHI Зима 2017 Вистински Природен Mink Крзнено Палто Жените Загуба Мандарина Јака Грб Целосна Замервам Каузална

DEN 111322.00
DEN 139152.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот). Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 3-8cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 100,100+5cm=105cm,па на грб биста 105cm(големина L) е добра за вас )
Големина на табела
Големина
Биста
Sleeve
Рамо
Должина
CM
CM
CM
CM
S
/
/
/
/
М
85
60
40
105
L
90
60
40
105
XL
95
60
41
105
XXL
100
60
41
105
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Други големина,Ние може да се направи соодветна големина за вас,ве Молиме контактирајте со нас. Плати : Можете да го користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно .Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. превозот : 1. Ние се потпираат на угледот на пријатели продолжат да се развиваат, бидејќи ние сакаме да знаете дека ние придаваат големо значење на услуги на клиентите.
Повратни информации : 1. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава. Употребата на извонреден три-димензионални целосна нож технологија, производство е многу тешко, силно чувство за дизајн. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Нашите дизајнери биле посветени на крзно на иновации и пробив, не пропуштајте секој детал на студијата, облека дизајн, без разлика дали тоа е здолниште или панталони може да одговара на вашиот елегантен стил. Напредни mink ткаенина и концизен за дизајн во мелодија, сите ги одразуваат"помалку е повеќе" моден концепт. Ако сезона, постојат голем број на стари клиенти ќе се врати да patronize нас, и рачно изработени причини, ќе се направи чека подолго, толку сме подготвени однапред за нов капут, за секој да разбере однапред да се олесни процесот на купување.Ние купи Natrual кожа палто во продавница, не грижете се за трошоците на тарифата, ние ќе плати за вас, ве молиме, не грижете се.), ве молиме контактирајте со нас, или ние автоматски ќе се смени за вас И ќе ви испрати нов единствен број, кога не можете да најдете еден број, ве молиме, не грижете се за ова, навремено да се јавите на нашите услуги на клиентите, тие ќе работат со вас за да се реши овој проблем, и секогаш нека ви господар својата динамична, Додека да го достигне вашата страна.Нашата кожа палто во гарантирање на квалитетот и клиентите искуство врз основа од Слободниот поштенски, изразуваме основен бизнис курир DHL, посебни области не може да се користи на курирската служба DHL или бизнис курир(Лажни крзно и некои жени е шамија, исто така, има стандарден образец, но не DHL бизнис курир, ве молиме внимателно да ги прочитате по купувањето.(Лажни крзно и некои женски шалови произведени од страна на други трошоци, на купувачот на свој трошок).Би сакал да споделам некои нови знаења од крзно со нашите купувачот пријател.
Нови крзно high-end обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил. ние ќе ви одговори во 5 часа поради времето разликата меѓу нас.

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Вистинска Кожа,Mink Кожа,Крзно
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Број На Модел На:
YX1098
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Облека Должина:
X-Долго
боја:
Бисер Беж
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
M/L/XL/XXL/XXXL
style2:
Streetwear/Европски и Американски стил
Должина:
X-Long
Години:
2017 Нов Стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Стил :
Мандарински Јака

Со стоката дадена додека купуваат