• Новак
  • -30 %
LVCHI Winter2017 одбиеме Природни Вистински Mink Крзнено Палто Жените Долг Ракав Јакна Грб Пурпурна Назад Tassel Кратки и Дебели Mink Палта

LVCHI Winter2017 одбиеме Природни Вистински Mink Крзнено Палто Жените Долг Ракав Јакна Грб Пурпурна Назад Tassel

DEN 104462.00
DEN 149232.00

Достапност
Достапно за нарачка

Плати : Можете да го користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно . Напредни mink ткаенина и концизен за дизајн во мелодија, сите ги одразуваат"помалку е повеќе" моден концепт. Постојат и други посебни потреби ве молиме оставете белешка во времето на купување за да се олесни на нашите контакт со вас според вашите потреби, да се утврди најбрз курир испратени до вас.Нашата кожа палто во гарантирање на квалитетот и клиентите искуство врз основа од Слободниот поштенски, изразуваме основен бизнис курир DHL, посебни области не може да се користи на курирската служба DHL или бизнис курир(Лажни крзно и некои жени е шамија, исто така, има стандарден образец, но не DHL бизнис курир, ве молиме внимателно да ги прочитате по купувањето. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Ако сезона, постојат голем број на стари клиенти ќе се врати да patronize нас, и рачно изработени причини, ќе се направи чека подолго, толку сме подготвени однапред за нов капут, за секој да разбере однапред да се олесни процесот на купување.
Како светлина или да прикаже разликите lasd да се прикаже ќе бидат различни ,на dollowing слика за повикување само,
и на крајот да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере.
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 3-8cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 100,100+5cm=105cm,па на грб биста 105cm(големина L) е добра за вас )
Големина на табела
Големина
Биста
Sleeve
Рамо
Должина
CM
CM
CM
CM
S
104
61
38
66
М
108
61
39
68
L
112
61
40
70
XL
116
61
41
72
XXL
_
_
_
_
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Други големина,Ние може да се направи соодветна големина за вас,ве Молиме контактирајте со нас.
Нови крзно high-end обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил. превозот : 1. Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот).Ако Кога ќе се вратам да се потврди приемот на облека и повторно, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек. Употребата на извонреден три-димензионални целосна нож технологија, производство е многу тешко, силно чувство за дизајн.Ние купи Natrual кожа палто во продавница, не грижете се за трошоците на тарифата, ние ќе плати за вас, ве молиме, не грижете се. Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава.), ве молиме контактирајте со нас, или ние автоматски ќе се смени за вас И ќе ви испрати нов единствен број, кога не можете да најдете еден број, ве молиме, не грижете се за ова, навремено да се јавите на нашите услуги на клиентите, тие ќе работат со вас за да се реши овој проблем, и секогаш нека ви господар својата динамична, Додека да го достигне вашата страна.(Лажни крзно и некои женски шалови произведени од страна на други трошоци, на купувачот на свој трошок).

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Streetwear
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Mink Крзно
Декорација:
Tassel
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Број На Модел На:
YX92691
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
боја:
Виолетова
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
S/M/L/XL
style2:
Streetwear/Европски и Американски стил
Должина:
Short
Години:
2017 Нов Стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
Sleeve:
целосна ракав
Јака Стил :
Одбиеме Јака
красат:
Tassel/Занитвам

Со стоката дадена додека купуваат