• Новак
Долги ракави јакна во есен мажите тенок младите во слободното време ДП mens јакна

Долги ракави јакна во есен мажите тенок младите во слободното време ДП mens јакна

DEN 1248.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Со стоката дадена додека купуваат