• Новак
  • -22 %
2018 Есен Европски Стил Плус Големина 5XL Жените Кратки Јакни Тексас Дами Секојдневен Outerwear Џебови Гроздобер Фармерки Бренд за Облека

2018 Есен Европски Стил Плус Големина 5XL Жените Кратки Јакни Тексас Дами Секојдневен Outerwear Џебови Гроздобер

DEN 1070.00
DEN 1372.32

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Џебови,3D Печатење
Тип:
Широк-waisted
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Streetwear
Облека Должина:
Краток
Маскирани:
No
Број На Модел На:
KA043
Бренд Име:
OFZ
боја:
Сина
Големина:
L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Сезоната:
2017 есен
Стил:
Улица,Елегантен,Мода,Лабава

Со стоката дадена додека купуваат