• Новак
2017 нови целосна mink грб женски со капа на долг дел на корејската верзија на увезената mink зима и топло крзнено палто

2017 нови целосна mink грб женски со капа на долг дел на корејската верзија на увезената mink зима и топло

DEN 69600.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Број На Модел На:
JM06017
Тип:
здолниште
Дебелина:
Стандард
Јака:
Со Крзно Хауба
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Канцеларијата Дама
Стил:
Дебела Топло Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Материјал:
Крзно,Mink Крзно
Декорација:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат