• Новак
  • -49 %
YAGENZ Висок квалитет на Таложење Волнени грб Зимска Јакна Жените Големи димензии 4XL Женска Палто Мода Долго дел Кашмир грб 681

YAGENZ Висок квалитет на Таложење Волнени грб Зимска Јакна Жените Големи димензии 4XL Женска Палто Мода Долго

DEN 9594.00
DEN 18811.20

Достапност
Достапно за нарачка


КРПА ГОЛЕМИНА Големина(см) ракав должина(cm) Dresss Рамо Должина ширина Биста Половината L 54 102 36 88 80 XL 55 103 37 92 84 2 XL 56 38 104 96 88 3 XL 57 105 39 100 92 4 XL 57 105 40 104 96 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 2-3 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Спецификацијата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Копчето,Џебови
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер,Волна
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Задебелување Волнени грб
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради

Со стоката дадена додека купуваат