• Новак
  • -47 %
(TopFurMall)Дама Мода Вистински Плетени Зајакот Крзно Вест Waistcoat Raccoon Крзно Јака Жените Вистинско Крзно Gilet Outerwear LF4029

(TopFurMall)Дама Мода Вистински Плетени Зајакот Крзно Вест Waistcoat Raccoon Крзно Јака Жените Вистинско Крзно

DEN 2417.00
DEN 4560.00

Достапност
Достапно за нарачка


Вистински Зајакот Крзно Вест
Големина На Табелата
(мерење од страна на страна,тоа е многу нормално за 1-3 CM разлика)
Големина S M L XL XXL 3 XL Должина(Tassels) 52 CM 53 CM 54 CM 55 CM 56 CM / Биста 88 CM 92 CM 96 CM 100 CM 104 CM / Рамо Ширина 36 CM 37 CM 38 CM 39 CM 40 CM /

Спецификацијата

Големина:
S Vest Bust 88CM, M Vest Bust 92CM, L Vest Bust 96CM, XL Vest Bust 100CM, 2XL Vest Bust 104CM
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Без Ракави Вест
ЗанаетТехника:
Плетени
Материјал:
Зајакот Крзно,Raccoon Куче Крзно
Стил:
Комбинација Крзно
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
LF4029
Бренд Име:
Topfurmall
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Маскирани:
No

Со стоката дадена додека купуваат