• Новак
  • -40 %
Ftlzz Пролет Faux Кожна Јакна Жените Тенок Краток Дизајн Punkfashion Biker Јакни Добар Квалитет Бесплатен Прибор За Моторни Палта

Ftlzz Пролет Faux Кожна Јакна Жените Тенок Краток Дизајн Punkfashion Biker Јакни Добар Квалитет Бесплатен Прибор

DEN 1238.00
DEN 2063.04

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[size]-[9999] Мерење Во CM Големина Рамо Должина на Ракав S 39 51 48 У 40 52 49 L 41 53 50 XL 42 54 51
Мерење Во Инчи Големина Рамо Должина на Ракав S 15.4 20.1 18.9 М 15.7 20.5 19.3 L 16.1 20.9 19.7 XL 16.5 21.3 20.1
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
FTLZZ
Стил:
Мото & Biker
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
18.1.26.01.JY
Материјал:
Faux Кожа,СТП
Декорација:
Џебови,Копче
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур

Со стоката дадена додека купуваат