• Новак
  • -25 %
NewBang Бренд Raccoon Крзно Јакна Жените Заврши Качулка Ultra Light Патка Надолу Јакна Долго Женски Overcoat Parkas Со Торбичката

NewBang Бренд Raccoon Крзно Јакна Жените Заврши Качулка Ultra Light Патка Надолу Јакна Долго Женски Overcoat

DEN 1920.00
DEN 2559.36

Достапност
Достапно за нарачка


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$55.62
$40.83
$41.63
$59.79
$32.99
$53.99
$38.99
$29.99
wy-приклучок-крај

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Широк-waisted
Декорација:
Крзно,Џебови,Патентите
Одредување На Тежината:
150g-200g
Монтажни Дел:
Јака Монтажни
Тежина:
300-400 g
Одредување На Содржина:
90%
Материјал:
Најлон
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пополнување:
Бела патка надолу
Стил:
Streetwear
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
NEWBANG
Број На Модел На:
Z170422YR01/29
Облека Должина:
Долго
Објектот :
жените крзно Hoody Јакна
Материјал :
патка надолу јакна жени
Функција :
Ултра светлина надолу јакна
Боја :
Вино црвено Каки Розова боја Црна, сина, виолетова зелена armygreen
Пополнување:
Бела патка надолу
Име 4:
крзнено палто
Име 3:
Паркови
Име 2:
зимска јакна жени
Име 1:
јакни жена заврши 2016 година Качулка
Големина:
S M L XL XXL 3XL

Со стоката дадена додека купуваат