• Новак
  • -20 %
LVCHI 2018 Пролет Увезени Бела Фокс Крзнено Палто Тенок О-Вратот Шарени Фокс Крзнено Палто Жените Медиум Причинска Врска боја Тенок Фокс Крзнени Палта

LVCHI 2018 Пролет Увезени Бела Фокс Крзнено Палто Тенок О-Вратот Шарени Фокс Крзнено Палто Жените Медиум Причинска

DEN 37210.00
DEN 46512.00

Достапност
Достапно за нарачка

Би сакал да споделам некои нови знаења од крзно со нашите купувачот пријател. Употребата на извонреден три-димензионални целосна нож технологија, производство е многу тешко, силно чувство за дизајн.Ние купи Natrual кожа палто во продавница, не грижете се за трошоците на тарифата, ние ќе плати за вас, ве молиме, не грижете се. превозот : 1. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Постојат и други посебни потреби ве молиме оставете белешка во времето на купување за да се олесни на нашите контакт со вас според вашите потреби, да се утврди најбрз курир испратени до вас. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава.(Лажни крзно и некои женски шалови произведени од страна на други трошоци, на купувачот на свој трошок).Нашата кожа палто во гарантирање на квалитетот и клиентите искуство врз основа од Слободниот поштенски, изразуваме основен бизнис курир DHL, посебни области не може да се користи на курирската служба DHL или бизнис курир(Лажни крзно и некои жени е шамија, исто така, има стандарден образец, но не DHL бизнис курир, ве молиме внимателно да ги прочитате по купувањето.), ве молиме контактирајте со нас, или ние автоматски ќе се смени за вас И ќе ви испрати нов единствен број, кога не можете да најдете еден број, ве молиме, не грижете се за ова, навремено да се јавите на нашите услуги на клиентите, тие ќе работат со вас за да се реши овој проблем, и секогаш нека ви господар својата динамична, Додека да го достигне вашата страна. Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот). Ако сезона, постојат голем број на стари клиенти ќе се врати да patronize нас, и рачно изработени причини, ќе се направи чека подолго, толку сме подготвени однапред за нов капут, за секој да разбере однапред да се олесни процесот на купување. Ние се потпираат на угледот на пријатели продолжат да се развиваат, бидејќи ние сакаме да знаете дека ние придаваат големо значење на услуги на клиентите. Плати : Можете да го користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно . Нашите дизајнери биле посветени на крзно на иновации и пробив, не пропуштајте секој детал на студијата, облека дизајн, без разлика дали тоа е здолниште или панталони може да одговара на вашиот елегантен стил.
Повратни информации : 1. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.
Како светлина или да прикаже разликите lasd да се прикаже ќе бидат различни ,на dollowing слика за повикување само,
и на крајот да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере.
Нови крзно high-end обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил. Напредни mink ткаенина и концизен за дизајн во мелодија, сите ги одразуваат"помалку е повеќе" моден концепт. Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. ние ќе ви одговори во 5 часа поради времето разликата меѓу нас.
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 3-8cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 100,100+5cm=105cm,па на грб биста 105cm(големина L) е добра за вас )
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Други големина,Ние може да се направи соодветна големина за вас,ве Молиме контактирајте со нас.

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Медиум
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Декорација:
Контраст Боја
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Fox Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Шаблон Тип:
Шарени
Маскирани:
No
Број На Модел На:
YX1227
боја:
како фото
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
M L XL
style2:
Streetwear/Европски и Американски стил
Должина:
Medium
Години:
2018 нови Вратоврска боја стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Стил :
V Деколте
красат:
Шарени/Контраст Боја

Со стоката дадена додека купуваат