• Новак
  • -45 %
X-долга 110 см топло зима волнени капути жените единствен гради природна волна јакни жена крзно outwerwear 2018 autum нова колекција

X-долга 110 см топло зима волнени капути жените единствен гради природна волна јакни жена крзно outwerwear

DEN 6230.00
DEN 11328.00

Достапност
Достапно за нарачка

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате. *** Лежеше ја красеше рамно на маса и да се измери на мерење,за мерење на големина на табела е надвор параметри на облекувам.Вашиот соодветна големина треба да бидат избрани според вашата фигура мерења, додадете 8 -14 cm на вашиот сопствен биста дебелина. *** Еден инч е за 2.54 СМ (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчен). Има 2-3cm(0.79" - 1.18") грешка надоместок поради прирачник за мерење. Големина на Табела (Единица од CM) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината М 110 98 36 54 0 L 110 102 37 55 0 XL 110 106 38 56 0 XXL 110 110 39 57 0 XXXL 110 114 40 58 0 Големина на Табела (Единица од Инчен) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината М 43.31 38.58 14.17 21.26 0.00 L 43.31 40.16 14.57 21.65 0.00 XL 43.31 41.73 14.96 22.05 0.00 XXL 43.31 43.31 15.35 22.44 0.00 XXXL 43.31 44.88 15.75 22.83 0.00
Добредојдовте на нашата продавница

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
MOVGT0111
Затворање Тип:
Еден Гради
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Стил:
Дебела Топло Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Крзно
Бренд Име:
Groundnut
Јака:
Пак надолу Јака
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Материјал:
Волна

Со стоката дадена додека купуваат