• Новак
година Жените Пролет Формална Тужба Вест Каки Шарени Ретро Класичен Мода ОЛ Дама Еден Гради Елеци Waistcoat Бренд за Облека

година Жените Пролет Формална Тужба Вест Каки Шарени Ретро Класичен Мода ОЛ Дама Еден Гради Елеци Waistcoat

DEN 2582.40

Достапност
Достапно за нарачка


Погледнете детални информации подолу големина на табелата.

Спецификацијата

Големина:
S, L
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер,Акрилик
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
NM53105

Со стоката дадена додека купуваат