• Новак
  • -5 %
2 ПАРЧИЊА 18CM Аниме Наруто Uzumaki Колекција Акција Фигура Модели Chidori Sasuke ПВЦ Movabale Зглобовите Модел Играчки

2 ПАРЧИЊА 18CM Аниме Наруто Uzumaki Колекција Акција Фигура Модели Chidori Sasuke ПВЦ Movabale Зглобовите Модел

DEN 803.00
DEN 845.28

Достапност
Достапно за нарачка


2 ПАРЧИЊА 18 CM Аниме Наруто Uzumaki Колекција Акција Фигура Модели Chidori Sasuke ПВЦ Movabale Зглобовите Модел Играчки
Функција : Стокови материјал : ПВЦ Големина : 18cm
Пакет содржина
2 ПАРЧИЊА Фигури
Ве молиме Имајте во предвид : Becase на различни batchs, една или две кукла е тоа светло може да има малку разлика.

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Димензии:
18cm
Возраст Опсег:
> 3 години
Големина:
18cm
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
TOFOCO
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/12
Верзија Тип:
Првото Издание
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Смола
Предупредување:
Мали Делови! Чувајте се далеку од децата под 3 години.
Тип На Објект:
Винил Кукла
Завршување Степен:
Готови Производи
Број На Модел На:
hbzzsbB 7918
Кукли Тип:
Модел
Пакет:
2 парчиња

Со стоката дадена додека купуваат