• Новак
  • -15 %
Нови Jxd1029 Иновативни мултифункционален рк борба против хуманоидни интелигентни X Мажи AlBott робот полнење играчка модел Пеат и танцуваат проектили

Нови Jxd1029 Иновативни мултифункционален рк борба против хуманоидни интелигентни X Мажи AlBott робот полнење

DEN 4080.00
DEN 4800.00

Достапност
Достапно за нарачка


Главна Карактеристика : најновите разноврсна Al Bott интелигентен робот играчки робот има десет различни режими на репродукција : напред и назад, лево и десно, Раката нагоре и надолу активности, luanch Куршум, програмирање демо,пее,танцува, учење англиски, кул светлина,приказна,Множење,Робот курир,Знаење квиз. Роботот е многу убава светлина. За вашето дете, ова е најдобриот образовен играчка да започне куршум има три differnet став dancings тоа има десет differnet приказни има осумнаесет различни популарни песни

Специфики : No. : X-Men Al Bott Тип : Интелигентен Робот Големина : 35*12*29 CM Батерија : build-во Li Батеријата Фреквенција : 2.4 GHz Време на Полнење : Околу 3 часа Полнење Начин : USB Полнење играње Време : Околу 30-40mins Контрола на Далечина : За 10m Контрола на Батеријата : 2*аа батерија(не се вклучуваат)
Пакет Листа : 1 Постави*РК Робот

Спецификацијата

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,2-4 Години,5-7 Години,Grownups
Mfg Серија Број:
Робот
Број На Модел На:
1029
Материјал:
Пластични
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Бренд Име:
Џија Чи
Скала:
1/100
Тип На Објект:
Подарок Торба/Безбедност На Лозинката
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Предупредување:
Не се стави во вода
Далечинска Контрола:
Yes
Пол:
Унисекс
Димензии:
35*29*12CM
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Тема:
Роботи
Големина:
35cm

Со стоката дадена додека купуваат