• Новак
  • -5 %
KUMIK 16-20 1/6 Скала Машки Headplay Човек Главата Sculpt Одговара 12 Жешка Играчки Phicen Акција Фигура

KUMIK 16-20 1/6 Скала Машки Headplay Човек Главата Sculpt Одговара 12 Жешка Играчки Phicen Акција Фигура

DEN 1366.00
DEN 1437.60

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
1/6 KUMIK 16-20 Слика Главата Модел Акција Фигура Главата Sculpt Главата Резба Кукла Колекција Играчки Додатоци (овој објект е само во главата,не се вклучуваат на Слика) Состојба : Нова 1/6(12") Kumik Акција Фигура Додаток 100% Сосема Нов , Никогаш не Е пуштана Сите Капацитети се 1/6 Скала Сите производи имаат следење на број
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Спецификацијата

Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,Grownups
Предупредување:
овој објект е само во главата,не се вклучуваат на Слика
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Момчиња
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Верзија Тип:
Првото Издание
Скала:
1/6
Димензии:
1/6
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
kM16-20
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Бренд Име:
JIAOU КУКЛА
Кукли Тип:
Модел
Големина:
12 inch

Со стоката дадена додека купуваат