• Новак
  • -5 %
1/6 Главата Sculpt KUMIK KM15-9 Женска Фигура Коса Кукла Headplay Одговара 12 Инчен Figuras Де Акција Фигура Подарок Колекција

1/6 Главата Sculpt KUMIK KM15-9 Женска Фигура Коса Кукла Headplay Одговара 12 Инчен Figuras Де Акција Фигура

DEN 1732.00
DEN 1823.52

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
1/6 Headplay Слика Главата Модел Акција Фигура Главата Sculpt Главата Резба Кукла Колекција Играчки Додатоци KUMIK 15-9 главата модел (овој објект е само во главата,не се вклучуваат на Слика) Состојба : Нова 1/6(12") Kumik Акција Фигура Додаток 100% Сосема Нов , Никогаш не Е пуштана Сите Капацитети се 1/6 Скала Сите производи имаат следење на број
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Спецификацијата

Број На Модел На:
kM15-6
Верзија Тип:
Првото Издание
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
овој објект е само во главата,не се вклучуваат на Слика
Скала:
1/6
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
JIAOU КУКЛА
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Тема:
Филм & TV
Пол:
Девојки
Возраст Опсег:
> 8 години,Grownups,> 3 години
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Димензии:
1/6
Големина:
One Size
Големина:
12 inch

Со стоката дадена додека купуваат