• Новак
  • -7 %
11cm Дивиот Живот на Животински Црн Леопард Пантер ПВЦ Модели Акција Фигури Деца Учење Simulational Играчки, Подароци

11cm Дивиот Живот на Животински Црн Леопард Пантер ПВЦ Модели Акција Фигури Деца Учење Simulational Играчки,

DEN 491.00
DEN 527.52

Достапност
Достапно за нарачка


Описи :
Материјал : ПВЦ
Големина : 11*4.5 CM
Пакет : OPP Вреќа

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Се ШЕГУВАМ
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник на Делови и Компоненти,Војник Сет
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
11cm
Верзија Тип:
Првото Издание
Предупредување:
Спакуван со OPP Вреќа
Стоковните Атрибут:
Предмет
Број На Модел На:
11cm
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Скала:
11cm
Големина:
11cm

Со стоката дадена додека купуваат