• Новак
  • -25 %
2018 6pcs/set 8~9cm Акција Фигури Dragon Ball Супер vol.7 Водови Vegetto Zamasu Супер Saiyan Се Зголеми Goku Црна Големиот Свештеник Играчки

2018 6pcs/set 8~9cm Акција Фигури Dragon Ball Супер vol.7 Водови Vegetto Zamasu Супер Saiyan Се Зголеми Goku

DEN 1091.00
DEN 1454.40

Достапност
Достапно за нарачка


Стоковните материјал : ПВЦ
Големина : Приближно 5~10cm
Има две цена за пакет
Една цена за OPP (Не Заградени )
Друга цена за Заградени (H ave Заградени )
Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме на висок квалитет на производите и ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете производи брзо и безбедно ,а секогаш нудат најдобра услуга за вас.
Обичај Тарифа : Ние ќе одделни производи во неколку мали пакети и пишување како подарок со ниска цена да ви помогне да се избегне тарифа .
Ако сакате побрзо shippment,ве молиме, изберете ја Изразат,ние нудиме EMS,DHL,Fedex,Ups-от,руски e Package,Aramex и така натаму.

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Бренд Име:
JIE-ЅВЕЗДА
Тип На Објект:
Модел
Скала:
1/60
Димензии:
5-10cm
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Делови и Компоненти
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Готови Производи
Предупредување:
dragon ball
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
dragon ball супер
Тема:
Филм & TV
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Големина:
5-10CM
dragon ball:
dragon ball супер
Големина:
5-10cm
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
opp кутија или со кутија

Со стоката дадена додека купуваат