• Новак
  • -9 %
5cm ПВЦ Свит и Стои Јагне Овци Модели Фарма на Животните Модели Алатки за Учење Играчки, Подароци

5cm ПВЦ Свит и Стои Јагне Овци Модели Фарма на Животните Модели Алатки за Учење Играчки, Подароци

DEN 349.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка


Описи :
Материјал : ПВЦ
Големина : 5*3 CM / 5.5&4.5 cm
Пакет : OPP Вреќа

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Се ШЕГУВАМ
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Димензии:
5.5 cm
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник на Делови и Компоненти,Војник Сет
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
5.5 cm
Верзија Тип:
Првото Издание
Предупредување:
Спакуван со OPP Вреќа
Стоковните Атрибут:
Предмет
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
5.5cm
Скала:
5.5 cm

Со стоката дадена додека купуваат