• Новак
  • -25 %
2018 Најновите Голема Деформација Оклоп Супер крилја Спасување Робот Акција Фигури Супер Крило Трансформација Оган Мотори Играчки

2018 Најновите Голема Деформација Оклоп Супер крилја Спасување Робот Акција Фигури Супер Крило Трансформација

DEN 1008.00
DEN 1344.00

Достапност
Достапно за нарачка


Супер крилја играчка Големина : 17cm*11cm
Кутија Големина : 22cm*16cm како фото
Пакување : Нема оригинална кутија или Со кутија , како можете да изберете .
Ние, исто така, направи трговија на Големо,Оставете порака за нас!
Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме на висок квалитет на производите и ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете производи брзо и безбедно ,а секогаш нудат најдобра услуга за вас.
Обичај Тарифа : Ние ќе одделни производи во неколку мали пакети и пишување како подарок со ниска цена да ви помогне да се избегне тарифа .
Ако сакате побрзо shippment,ве молиме, изберете ја Изразат,ние нудиме EMS,DHL,Fedex,Ups-от,руски e Package,Aramex и така натаму.
Материјал : ABS Големина : Робот Висина 12cm (околу 4.7 inch) Краток Опис : Deformable супер крилја играчка Состојба : 100% сосема нов Пакети : w о Оригиналната Кутија или Без Оригинална Кутија , како што се избере Пакет Големина : 16.0 * 12.5 * 17.0 ( cm ) Бруто Тежина/Пакет : 0.25 кг

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
JIE-ЅВЕЗДА
Предупредување:
супер крилја
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
акција фигури
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
17cm
Со Анимација Извор:
Јужна Кореја
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Mfg Серија Број:
Робот
Големина:
17cm

Со стоката дадена додека купуваат