• Новак
  • -22 %
RJ4JP 01 08 10pcs Пластични LM8UU 8 mm Линеарна Anet Имајќи Иста Како RJ4JP-01-08 Топката Имајќи За Anet Reprap Prusa I3 3d Печатач

RJ4JP 01 08 10pcs Пластични LM8UU 8 mm Линеарна Anet Имајќи Иста Како RJ4JP-01-08 Топката Имајќи За Anet Reprap

DEN 748.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


RJ4 JP 01 08 10pcs Пластични LM8 UU 8 mm Линеарна Anet Имајќи Иста Како RJ4 JP-01-08 Топката Имајќи За Anet Reprap Prusa I3 3d Печатач
● Име : RJ4 JP-01-08 линеарна топката baearings. ● Внатре дијаметар : 8mm. ● Надворешен дијаметар : 15mm. ● Должина : 24mm. Функција : Корозија-отпорни, прашина доказ, Шок доказ, noiseless, без повреда вратило, чистење (без лубрикант), Neend не одржување. Со супериорен носат-отпор и да се Применуваат многу добро да ротација, замав и линеарно движење. Пакет оглас : 10pcs RJ4 JP-01-08 линеарна топката baearings.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Топката Лежишта
Број На Модел На:
RJMP-01-08
Бренд Име:
FYSETC
боја:
сива
Функција:
пластични имајќи
Функција:
lm8uu полимер
Опсег:
за Anet Reprap Prusa i3 3D Печатач
Должина:
24mm
внатрешниот diamenter :
8мм
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Производителите:
FYSETC
Одговараат на:
за reprap prusa mendel итн
Количина:
10pcs/многу

Со стоката дадена додека купуваат