• Новак
  • -5 %
Funssor Borosilicate Стаклена Плоча Кревет Полиран Работ 400mm x 400mm за DIY Големи Печатење со Големина на 3D Печатач

Funssor Borosilicate Стаклена Плоча Кревет Полиран Работ 400mm x 400mm за DIY Големи Печатење со Големина на

DEN 2964.00
DEN 3120.00

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики на производот 1 Пакет на големина : 400mm x 400mm x 3мм Да се печати со ABS или PLA, лесно спреј површината на стаклото со Aqua Net TM hairspray, потоа да инсталирате стакло. Станот Полиран Работ за безбедно да handl Испратени од Кина
Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска. Ако имате било quetion или треба нешто, pls контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.
Бесплатен Превозот во светот , испрати од Кина Пост Воздухопловната.
Време на испорака околу 20 -30 работни дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ние брод стоки во рамките 2days по приемот расчисти исплата.
Внимание :
Ако сакате да се добие производ итно, ние исто така може да испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Вие треба да се обрне некои товарни повеќе . Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл.
Ако не сте задоволни со вашето купување,за било која причина,ги споделите со нас.Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде повторно враќање на парите,тоа е толку едноставно. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Товарни за испратите назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот. За ваша заштита, ве молиме осигуреното вашиот пакет.
Ако производи имаат каков било дефект или да се одложи, ве молиме да не се отвори случај или не остави Негативни и Природни повратни информации, таа не може да ги реши сите проблеми .Но само кажете ни, ние ќе се потрудиме да го реши.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен Фидбек и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот (НСД), кои се од витално значење за растот на нашиот мал бизнис.
Ние го прифатат плаќање и преку aliexpress САМО. Ако немате aliexpress сметка, ве молиме регистрирани еден за себе во (http : //www.aliexpress.com). Плаќањето мора да се примени во рок од 5 дена по аукции заврши. Ве молиме бидете сигурни дека сте со намера да се купи или да се во можност да ја плати во наведениот период пред наддавање. Неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени.

Спецификацијата

Број На Модел На:
400X400MM Borosilicate Стаклена Плоча
Бренд Име:
Funssor
Тип На Објект:
Heatbed
Материјал:
borosilicate стакло
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
не се применува

Со стоката дадена додека купуваат